– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Nevšední maringotka, Zlaté Hory - Ondřejovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Nevšední maringotka [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: Na samotě nad Ondřejovicemi u Zlatých Hor, poblíž známé rekreační osady Rejvíz. Na mírně svažitém pozemku v krásné a vyhledávané lokalitě uprostřed jesenických pastvin a lesů. V blízkosti se nachází naučná stezka Rejvíz. Okolí je vhodné pro turisty, houbaře i cyklisty. Dostupnost autem až k chatce.
Ubytování: Netradiční ubytování v maringotce pro 5 osob bez elektrické energie a teplé vody. V maringotce se svítí svícemi nebo plynovou lampou. Vaření na plynovém sporáku. Na pozemku je studna a Priessnitzova sprcha. Voda na mytí se dá ohřát na ohni nebo plynovém sporáku. V maringotce jsou tři povlečená lůžka a dvě přistýlky. V případě větších skupin je ubytování možné i ve vlastních stanech. Možnost každodenního pozorování krás přírody, okolní zvěře i kouzla noční oblohy.
Cena: Celoročně: lůžka v maringotce 150 Kč/os/noc (min. 2 osoby), stanování 90 Kč/os/noc (pokud chtějí hosté jen stanovat, musí uhradit i poplatek 150 Kč/noc za užívání maringotky k vaření). Rekreační poplatek obci 10 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně povlečení, vody i plynu.
Adresa: Nevšední maringotka (chatka), Pavel Šulc a Bc. Bohumila Pelešková, Ondřejovice, 793 76 Zlaté Hory
Poznámky: Objekt od roku 2012 není v provozu pro veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Nevšední maringotka, Zlaté Hory - Ondřejovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby