– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Mahler, Kaliště u Humpolce

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Mahler, Kaliště u Humpolce

Vysočina / přehrada Želivka Ukázat na mapě
Penzion Mahler [Zvětšit - nové okno]
18 2
Umístění: Rodný dům Gustava Mahlera v obci Kaliště, 7 km SZ od Humpolce. Výlety: Hrad Lipnice, hrad Orlík, přehrada Tnávka, naučná Stezka Březina, obec Želiv, Jihlava, Humpolec, Vojslavický most. Koupání: rybník 10 minut, koupaliště Žabák v Humpolci, sportovní areál v Humpolci (skluzavka, divoká řeka aj.).
Ubytování: Rodinný penzion alpského typu, v němž se narodil Gustav Mahler. Šest 2-lůžkových pokojů nazvaných podle květin s možností přistýlky (1 s bezbariérovým přístupem). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízení. Akusticky dokonalý a prostorný sál s koncertním křídlem pro přednášky. Počítačová studovna. Útulný, stylově zařízený hostinec s renovovaným historickým zařízením. Grilování na dvoře penzionu.
Cena: Celoročně: 350 Kč/os/noc (jen 1 osoba na pokoji 450 Kč/noc), přistýlka 280 Kč/os/noc. Dítě do tří let zdarma, do 6 let sleva 50 %. Snídaně 70 Kč. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen na 1 noc (při pobytu na 6 a více nocí možnost slevy).
Adresa: Penzion Mahler (čtěte penzion Máler), Jiří Kutíš, Kaliště 9, 394 51 Kaliště u Humpolce
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Mahler, Kaliště u Humpolce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby