– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Farma Maďův mlýn, Rimavské Brezovo u Hnúšti

?? %
mob. +421 903 533 119 jkexcelmadon@gmail.com
Farma Maďův mlýn [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V Rimavskom Brezove v údolí Rimavy, na okraji obce pri hlavnej ceste, 3,9 km od centra mestečka Hnúšťa, na rozhraní Revúckej vrchoviny a Stolických vrchov. Vlaková zastávka Rimavské Brezovo 750 m. Rimavská Sobota 19 km.
Ubytování: Rodinný gazdovský dvor, kde si môžete vyskúšať rôzne činnosti z poľnohospodárstva. Na mlyne je turistické ubytovanie pre 10 osôb v 4 izbách (1x4, 1x6 lôžok). Po dohode vieme zabezpečiť stravu (domáca celodenná strava alebo formou dodávateľskej služby z 3 vývarovní). Venujeme sa chovu koní, na farme máme aj hovädzí dobytok, vietnamske prasatá a rôzne plemená psov. Poriadame aj kurzy jazdenia na koňoch.
Cena: Leto: 2 noci 10 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 7 EUR/os/noc. Zima (vykurovacia sezóna): 2 noci 12 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Raňajky 2,00-2,50 EUR, obed 3-4 EUR, večera 3-4 EUR. Jazdenie na koni 10 EUR/hod, 10-hodinový jazdecký kurz 85 EUR/os.
Adresa: Maďov mlyn - gazdovský dvor (farma, ubytovanie v súkromí), Miloš Hronček, jazdecký klub Excel Madon, Mlyn 89, 980 54 Rimavské Brezovo
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Farma Maďův mlýn, Rimavské Brezovo u Hnúšti
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...