– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Park Madarász, Blahová

80 % (1)

Kemp Park Madarász, Blahová

mob. +421 905 600 575 (kemping), +421 905 600 575 (neuveden)
Kemp Park Madarász [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na Žitnom ostrove v krásnej prírode lužného lesa na brehu Malého Dunaja, asi 4 km od dediny Blahová. V okolí sú rozsiahle lesy a lúky. V Malom Dunaji a jeho okolí žije viacero zaujímavých živočíchov a rastie mnoho druhov rastlín a húb. Najčastejšie vyskytujúca ryba je kapor obyčajný a mrena obyčajná, z dravcov sumec a šťuka. Na Malom Dunaji sa zachovali 4 historické vodné mlyny (kolové mlyny v Jahodnej, v Tomášikove a v Kolárove plávajúci mlyn). Automotodrom Slovakia Ring 10 km.
Ubytování: Rekreačné stredisko s reštauráciou, kempingom, penziónom, bufetom a športovým areálom (multifunkčné ihriská, beach volejbal, tenisový kurt). Kemping slúži najmä pre vodákov, možnosť si založiť táborový oheň, udržiavaná travnatá plocha, nadštandardné soc. zariadenie (sprchy s teplou vodou, WC), v noci strážna služba. Kemp je otvorený v mesiacoch 04-10. Reštaurácia s terasou s krásnym výhľadom na malý Dunaj. Možnosť prenajatia si malej loďky na splav po Malom Dunaji.
Cena: Stanovanie: 3 EUR/os/noc.
Adresa: Rekreačné stredisko a kemping Park Madarász (čítaj Madarás), 930 52 Blahová. Kontaktná osoba: Almási Ľudovít.
Poznámky: V roce 2023 nemáme ověřeno, zda toto středisko stále funguje. Můžete nám, prosím, podat zprávu (info@levneubytovani.net)?
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (29. 7. 2015, 19.49)
No problem z 5 wc fungovalo 1 .zo 4 sprch 2 na damskej strane a tepla voda v kempe nehrozi este aj svetlo prvu noc nesvietilo na wc ,inak super pre deti ,a cena za deti bola tiez odveci ,a hrozne vela mravcov .no to nevadi viem sa zabespecit na dalsiu nastevu . odporucam super kludny kemp.
Poměr cena / kvalita30 %Čistota80 %Personál70 %Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Park Madarász, Blahová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...