– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Lysečinská bouda, Horní Maršov - Horní Lysečiny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horská chata Lysečinská bouda (960 m), Horní Maršov - Horní Lysečiny

Horská chata Lysečinská bouda [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: Na Pomezním hřebeni ve východních Krkonoších, na červené turistické trase, jen 1 km od hranice s Polskem. Lysečinská bouda je stranou od ruchu měst i hektických lyžařských a turistických center. Upravovaná běžkařská trasa prochází přímo před chatou (běžkaři mohou vyrazit na Rýchorskou boudu nebo k Pomezním boudám). V létě lze stejné trasy absolvovat jak pěšky, tak na kole. Příjezdová cesta k chatě vede od Horního Maršova přes Horní Lysečiny.
Ubytování: Dřevěná horská chata s kapacitou 45 lůžek. Pokoje jsou 2- až 4-lůžkové se společnými sprchami a WC na chodbě. V boudě jsou dvě restaurace, jedna jen pro ubytované hosty a druhá s barem a krbem pro kolemjdoucí turisty. Restaurace se specializuje na klasickou českou kuchyni a krkonošská jídla. Pro skupiny v létě zajistíme i klasickou českou zabijačku. WiFi připojení k Internetu. U chaty je vlastní lyžařský vlek v délce 850 m, upravovaná sjezdovka a dětský provázkový vlek s možností školičky pro malé lyžaře. Venkovní dětské hřiště, v chatě je dětský koutek. Máme vlastní chov ovcí a koz (minizoo) s možností jízdy na ponících. Lysečinská bouda byla postavena v roce 1926.
Cena: Léto (1.5.-1.10.): turistické ubytování ve vlastním spacáku bez stravy 150 Kč/os/noc, se snídaní a s povlečením 290 Kč/os/noc (děti 3-10 let 260 Kč/os/noc). Zima (1.10.-1.5.): se snídaní a s povlečením 390 Kč/os/noc (děti 3-10 let 353 Kč/os/noc). Vánoce: se snídaní 420 Kč/os/noc. Silvestr: se snídaní a silvestrovským rautem 600 Kč/os/noc. Příplatek za večeři (celoročně) 80 Kč. Při pobytu jen na 1 noc +100 Kč/os. Parkování u chaty zdarma. V zimě doprava zavazadel po domluvě zdarma. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Lysečinská bouda (německy Kolbendorfbaude), osada Lysečinské boudy, Horní Lysečiny 51, 542 26 Horní Maršov. Provozovatel: Miroslava Svobodová, Kaňk 2, Kutná Hora. Kontaktní osoba: Ladislav Foglar.
Poznámky: Bouda se bude od roku 2014 rekonstruovat.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Lysečinská bouda, Horní Maršov - Horní Lysečiny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...