– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Luna a Solar, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Apartmány Luna a Solar [Zvětšit - nové okno]
28 5
Umístění: V Štúrove, v dvoch lokalitách, vzdialených od seba 800 m. Neďaleko od termálneho kúpaliska Vadaš. V areáli kúpaliska je aj tenis, plážový volejbal, minigolf, stolný tenis, detské ihrisko, motokárová dráha, vodné bicyklovanie, člnkovanie, jazda na koni, požičovňa športových potrieb.
Ubytování: Dva apartmánové domy: Solar (5x 4-lôžkový apartmán) a Luna (2x 4-lôžkový apartmán). Všetky apartmány sú s vlastným sociálnym zariadením, zariadenou kuchynkou s TV, Wi-Fi internetom. Terasa so záhradným nábytkom a grilom. Pre deti je vytvorený detský kútik s pieskoviskom a hojdačkou.
Cena: Letno a zima (mesiace 07-08, 11-04): 2 osoby 170 EUR/apartmán/týždeň (tj. 12,14 EUR/os/noc), 3 osoby 210 EUR/týždeň, 4 osoby 260 EUR/týždeň (tj. 9,30 EUR/os/noc). Mimosezóna (mesiace 05-06, 09-10): 2 osoby 120 EUR/apartmán/týždeň, 3 osoby 150 EUR/týždeň, 4 osoby 170 EUR/týždeň (tj. 6,10 EUR/os/noc). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku).
Adresa: Apartmány Luna a apartmány Solar, Ján Kamanca, Kasárenská 11, Štúrovo
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (12. 7. 2014, 20.03)
Kwatera położona blisko kąpieliska. Pokoje ładne, zadbane, czysto, można wypożyczać rowery, grilować.W apartamencie jest wszystko co potrzebne turyście. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Polecamy to miejsce.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Luna a Solar, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...