– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Liskovec, Malý Berezný

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Liskovec [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: Na okraji pohraniční vesničky Malý Berezný (Malyj Bereznyj), jen 5,5 km od hraničního přechodu se Slovenskem (Ubľa). V údolí řeky Už, asi 35 km od Užhorodu. Poloha domu má výhodu blízkosti na Slovensko (dobrá příjezdová cesta) i dobrého výchozího místa pro poznávání ukrajinských Karpat v oblasti Užanského národního parku a poloniny Runa. Vlaková zastávka Malyj Bereznyj 950 m (trať z Užhorodu na Užocký průsmyk).
Ubytování: Ubytování v soukromí pro 8 osob ve dvoupodlažním domě a samostatný dřevěný domeček pro 5 osob. V domě jsou 2-lůžkové pokoje s TV-SAT, společenská místnost s krbem, kuchyňka, WiFi, biliard. V samostatné chatce je sauna. Letní altánek, dětské hřiště, sportovní hřiště. Parkování pro několik aut přímo u domu. Možnost půjčení kol. Za poplatek možnost exkurzí.
Cena: Celoročně mimo Nový rok (10.01.-30.12.): 120 UAH/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Nový rok (30.12.-10.01.): 220 UAH/os/noc, min. 5 nocí. Polopenze 80 UAH. Sauna 100 UAH/hod. Ceny jsou konečné (včetně povlečení, energií, půjčování kol, biliardu, WiFi atd.).
Adresa: Pryvatna sadyba Liskovec (privát Liskovec), ulice Borkaňusa, 89 040 Malyj Bereznyj (Malý Berezný), okres Velykyj Bereznyj (Velký Berezný), Zakarpatská oblast, Ukrajina. Kontaktní osoba: paní Hanna Mykolajivna.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Liskovec, Malý Berezný
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...