– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatová osada a penzion Liščí mlýn, Frenštát pod Radhoštěm

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chatová osada a penzion Liščí mlýn, Frenštát pod Radhoštěm

Chatová osada a penzion Liščí mlýn [Zvětšit - nové okno]
78
Umístění: Na okraji Frenštátu pod Radhoštěm, pod poutní horou Radhošť (1.129 m). Ve Frenštátu je aquapark. Lanovka na Pustevny 4 km. Rožnov pod Radhoštěm (skanzen lidové architektury) 13 km, Kopřivnice (Muzeum automobilů) 14 km, hrad Hukvaldy 15 km.
Ubytování: Rekreační středisko s chatami, penzionem a možností stanování. V areálu je antukový kurt, venkovní bazén (průměr 8 m), vzduchovková střelnice, stolní tenis, ohniště, letní posezení na terase, půjčovna sportovních potřeb. Možnost zajištění projížděk na koni. Chaty (6x): turistické chaty rozdělené na dvě poloviny, v každé polovině je 5-lůžkový pokoj, umývadlo, WC a elektrický přímotop (celoroční provoz). Centrální sprchy jsou v bezprostřední blízkosti chat. Penzion: 2 pokoje s umývadlem a TV (2x4 lůžka), 2 pokoje bez umyvadla (1x4, 1x6 lůžek), společné soc. zařízení a kuchyňka (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, toustovač, kávovar, nádobí).
Cena: Chata: 1 osoba 350 Kč/chata/noc, každá další osoba 150 Kč/noc. Pokoj: 1 osoba 400 Kč/chata/noc, 2 osoby 600 Kč/chata/noc, každá další osoba 150 Kč/noc. Stan či karavan: osoba 40 Kč/noc, stan 80 Kč/noc, karavan 120 Kč/noc. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma. Zvíře 60 Kč/noc. Auto 30 Kč/noc. Rekreační poplatek 16 Kč/os/noc. Snídaně 60 Kč (děti do 10 let 40 Kč), polopenze 150 Kč (do 10 let 100 Kč). Ceny jsou konečné (vč. povlečení a vytápění), platné celoročně mimo Silvestr, i při ubytování jen na 1 noc. Akce: V případě pobytu na 7 nocí se účtuje pouze 6 nocí.
Adresa: Chatová osada a penzion Liščí mlýn, Bystré 664, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Provozovatel: Cestovní agentura Fox, Záhumenní 1152, 742 21 Kopřivnice. Kontaktní osoba: Jaromír Naleraj.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada a penzion Liščí mlýn, Frenštát pod Radhoštěm
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...