– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Libela, Boží Dar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Libela, Boží Dar

Chata Libela [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Na Božím Daru, v nejvýše položeném městě v Čechách, v centrálním Krušnohoří na hranicích s Německem. Přímo z Božího Daru vedou běžecké stopy. Uvnitř obce se nachází dětský areál Novako, množství restaurací, cukrárna, palačinkárna, infocentrum s muzeem, tenisové a nohejbalové hřiště. V blízkosti je skiareál Neklid, Ježíškova stezka a NP Božídarské rašeliniště. Pěšky, na kole či autem jsou dosažitelné vrcholy Klínovec, Fichtelberg, Blatenský vrch či Špičák. Autobusová zastávka 500 m.
Ubytování: Chata turistického typu s kapacitou 30 osob v 8 pokojích (4x2, 2x4, 2x6 lůžek + 2 přistýlky). Některá lůžka jsou na palandách. Sociální zařízení jsou společná (sprchy, WC). V chatě je prostorná společenská místnost (vybavená krbem na dřevo, hracím koutkem, TV, CD přehrávačem a Wi-Fi), jídelna a plně vybavená kuchyň (schopná obsloužit celou chatu, 2x sporák, 2x lednice, 2x rychlovarná konvice, toaster, překapávač). Vlastní parkoviště pro 6 aut.
Cena: Léto (1.4.-19.12.): 250 Kč/os/noc, děti 3-15 let 150 Kč/noc. Zima (20.12.-30.3.): 350 Kč/os/noc, děti 3-15 let 280 Kč/noc. Děti do 3 let zdarma. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (ceny obsahují i povlečení a všechny energie). Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chata Libela, Boží Dar ev.č. 45, 362 62 Boží Dar. Provozovatel: Martin Kutěj. Kontaktní osoba: Karolína Pomplová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Libela, Boží Dar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...