– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Levandule, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Levandule [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: Vo Veľkom Mederi, v tichom prostredí oproti poliklinike, 500 m od vstupu do termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.
Ubytování: Štyri samostatné apartmány, novovybudované v roku 2016. Každý apartmán má vlastný vchod z dvora, spálňu (manželská posteľ + 2 prístelky, ideálne pre dvoch dospelých a dve deti), terasu, plne zariadenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchou a toaletou, WiFi pripojenie, rádio a televízor. Parkovať môžete bezplatne priamo vo dvore. Na dvore je aj možnosť opekania a grilovania s posedením. Deti si prídu na svoje na detskom ihrisku a trampolíne.
Cena: Leto (17.6.-16.9.): 250 EUR/apartmán/týždeň. Zima a mimosezóna: 1-2 noci 15 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 10 EUR/os/noc (dieťa od 3 rokov 7 EUR/noc), min. 2 osoby v apartmáne. Sviatky (Vianoce, Silvester, Veľká noc): 12 EUR/os/noc, min. 2 osoby v apartmáne, min. 3 noci. Dieťa do 3 rokov zdarma. Rekreačný poplatek 1 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Adresa: Apartmány Levanduľa, Dubová 3068, 932 01 Veľký Meder. Prevádzkovateľ: Ján Angyal.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Levandule, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby