– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Lesní dům ***, Janské Lázně

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Lesní dům ***, Janské Lázně

Hotel Lesní dům *** [Zvětšit - nové okno]
60
Umístění: Ve východních Krkonoších na úpatí Černé hory v příjemném prostředí na okraji lázeňského střediska Janské Lázně ve výšce zhruba 700 metrů nad mořem. Okolí hotelu je vhodné pro odpočinkové vycházky i horské túry. Doporučit lze výlety do Pece pod Sněžkou, na Černohorské rašeliniště, do Adršpašských skal, na Safari ve Dvoře Králové.
Ubytování: Hotel se 42 pevnými lůžky + možné přistýlky. 1- až 3-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, apartmány bez kuchyně a apartmány s kuchyní (každý pro 4 osoby). Většina pokojů je vybavena sejfem a TV se satelitními programy. V depandanci Jiřina (přes silnici proti hotelu) dalších 9 lůžek. Ubytování se psy je možné po dohodě. Stravování je zajištěno denně od 8 do 22 hodin v hotelové restauraci, k dispozici je i salónek a venkovní terasa. Letní venkovní krytý vyhřívaný bazén. Parkoviště zdarma.
Cena: Léto (27.4.-31.10.): pokoj s koupelnou 430-500 Kč/os/noc (podle počtu lůžek, přistýlka 340 Kč), apartmá 385-525 Kč/os/noc (min. 2 osoby). Zima (2.1.-27.4.): pokoj s koupelnou 540-650 Kč/os/noc (přistýlka 400-440 Kč), apartmá 400-710 Kč/os/noc (min. 2 osoby). Při pobytu na 2 a více nocí je cena včetně bufetové snídaně. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek).
Adresa: Hotel Lesní dům *** (penzion Lesní dům), Vlasta Veselá, Krkonošská 208, 542 25 Janské Lázně (někdy nesprávně uváděné jako Jánské Lázně)
Poznámky: Uvedení provozovatelé k 31.10.2012 končí s ubytovacími službami.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Lesní dům ***, Janské Lázně
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby