– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Laura, Meziměstí - Vižňov

?? %
mob. +420 725 956 034 jastrzembskadm@gmail.com
Chalupa Laura [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Na horním konci klidné vsi Vižňov u Meziměstí, ve svahu Javořích hor v přírodně bohatém Broumovsku, přímo u konečné autobusu. Krajem plným skalních měst vás provede velké množství značených turistických a cyklistických tras. Výletní cíle v okolí: Adršpašsko-Teplické skály (20 km), Jiráskovy skály (18 km), Broumov (klášter, dřevěný kostel, malebné náměstíčko), pivovar Opat v Olivětíně (11 km), Walzel centrum (Fabrika na zážitky, lezecká stěna, střelnice, bowling, solná jeskyně, restaurace), Ruprechtický špičák (880 m, s rozhlednou, trasa přímo od domu cca 5 km na vrchol), aquapark v Meziměstí (2 km).
Ubytování: Moderně zařízená, prostorná chalupa pro 10 osob s veškerým komfortem. V přízemí je velká společenská místnost (s krbovými kamny, gaučem a TV), plně vybavená kuchyně a koupelna (s vanou, WC, pračkou). V patře jsou 3 ložnice. WiFi internet. Terasa s posezením. Velká udržována zahrada s posezením a grilem, pro děti pískoviště, trampolína a další. Parkování až pro 3 auta.
Cena: Léto (1.6.-30.9.): 2-6 nocí 5.000 Kč/chalupa/noc, 7 a více nocí 3.400 Kč/chalupa/noc, preferujeme týdenní pobyty. Zima a mimosezóna: 2-6 nocí 4.000 Kč/chalupa/noc, 7 a více nocí 2.357 Kč/chalupa/noc (tj. při 10 osobách 235,70 Kč/os/noc). Silvestr: 35.000 Kč/chalupa/pobyt. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Chalupa Laura, Vižňov 307, 549 83 Meziměstí. Provozovatel: Dušan Koňarik.
WWW:
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Laura, Meziměstí - Vižňov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby