– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lake Side Residence - kemping, Horná Potôň - Čečínska Potôň

?? %
mob. +421 903 588 128 rezervacie@lake-side.sk
Lake Side Residence - kemping [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V kľudnom prírodnom prostredí pri jazere v zátoke Malého Dunaja, 5,5 km od dediny Čierna Voda. Malkia Park 22 km (záchranná stanica pre zvieratá z cirkusov a nevhodných pomerov). Slovakia Ring 25 km.
Ubytování: Malý kemping bez príslušenstva s možnosťou stanovania a parkovania karavanov v areáli luxusného rekreačného centra. V kempingu sú iba 1-2 Toi-Toi (WC), nie je tu sprcha. V penzióne možnosť využitia wellness s výhľadom na jazero (sauny, vírivka) a kvalitnej reštaurácie. V lete môžete užívať našu pláž a opékanie pri jazere. Možnosť lovu rýb pre milovníkov rybolovu. Prenájom bicyklov.
Cena: Celá sezóna: stan 5 EUR/noc, karavan 7 EUR/noc, pripláca sa poplatok za Vstup do areálu. Vstupné do areálu: 5 EUR, dieťa 6-14 rokov 2,50 EUR, do 5 rokov zdarma, dôchodca alebo ZŤP 2,50 EUR. Vstup do wellness 25 EUR/os. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Lake Side Residence, kataster Horná Potôň - Čečínska Potôň, prístup z obce Čierna Voda. Kontaktná osoba: Ing. Amarilla Szabóová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lake Side Residence - kemping, Horná Potôň - Čečínska Potôň
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby