– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Kyjovská terasa, Krásná Lípa - Kyjov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Kyjovská terasa [Zvětšit - nové okno]
27
Umístění: V malebné vesničce Kyjov, v Národním parku České Švýcarsko. V blízkosti se nachází chráněné krajinné oblasti Lužické hory a Labské pískovce. Neobyčejnou harmonii přírody ve zdejším okolí dotvářejí četné památky lidové architektury - roubené a hrázděné domy. Turistické a cyklistické stezky.
Ubytování: Penzion po celkové citlivé rekonstrukci v roce 2008. Každý pokoj je originál (7x2, 3x3, 1x4 lůžka). Všechny pokoje jsou stylově zařízeny historickým nábytkem a mají vlastní soc. zařízení (mimo dvou pokojů sdílících jednu koupelnu). Příjemné posezení ve stylovém hostinci s kapacitou 30 osob. Vinný sklípek pro 18 osob (víno z templářských sklepů). Venkovní terasa pro 50 osob, gril a udírna. Připojení k Internetu zdarma.
Cena: Hlavní sezóna (15.6.-16.9.): 415-460 Kč/os/noc, děti 3-10 let 315-350 Kč/os/noc, neobsazené lůžko 180 Kč/noc (podle typu pokoje). Mimo sezónu (27.6.-31.8.): při pobytech na 3-6 nocí sleva 6 %, na 7 nocí a více sleva 12 % oproti hlavní sezóně, účtují se jen obsazená lůžka. Silvestr: 470-520 Kč/os/noc, děti 360-420 Kč/os/noc, neobsazené lůžko 180 Kč/noc. Snídaně 90 Kč (dítě 70 Kč), polopenze 180 Kč (dítě 140 Kč). Zapůjčení TV 70 Kč/den. Ceny jsou konečné (včetně DPH a místních poplatků).
Adresa: Kyjovská terasa - hostinec (restaurace) a penzion, Gabriela Sedláčková, Kyjov 39, 407 46 Krásná Lípa
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Kyjovská terasa, Krásná Lípa - Kyjov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby