– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Sportovní ubytovna na kurtech, Karlovy Vary

?? %

Sportovní ubytovna na kurtech, Karlovy Vary

mob. +420 608 405 801 karol.walter@seznam.cz
Sportovní ubytovna na kurtech [Zvětšit - nové okno]
19 0
Umístění: V Karlových Varech, ve sportovním areálu pod svahy Slavkovského lesa, mezi lázeňským centrem (2,3 km) a sklárnami Moser (1,5 km). Autobusová zastávka 450 m. KV aréna (bazény, hokejová hala) 550 m, vlaková zastávka Aréna 800 m. Obchodní centrum Varyáda 1 km.
Ubytování: Ubytovna sportovního typu s kapacitou 19 osob. V ubytovně jsou 2 větší pokoje (pokoj s palandami pro 8 osob a podkroví pro 11 osob). Společné soc. zařízení (2x WC, 2x koupelna se sprchou). Zahrada s ohništěm. Možnost pronájmu antukových (tenisových) i beachvolejbalových kurtů. V areálu je bufet ze starého autobusu s možností občerstvení, grilování a krytým posezením. Po dohodě možnost snídaní. Ubytování je v provozu pouze v měsících 05-10.
Cena: Celá sezóna: podkroví 250 Kč/os/noc, pokoj s palandami 300 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby (do pokoje mohou být ubytováni další hosté), i jen na 1 noc.
Adresa: Sportovní ubytovna na kurtech, Západní 1824/71c, 360 01 Karlovy Vary. Provozovatel: Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. (VK KV). Kontaktní osoba: Karolína Walterová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Sportovní ubytovna na kurtech, Karlovy Vary
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...