– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Kúrová Alžbeta, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování Kúrová Alžbeta [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Vo Veľkom Mederi, v kúpeľnom meste, v tichom prostredí. Neďaleko centra s obchodom Billa, reštauráciami, pizzériou. Termálne kúpalisko 1,7 km. V okolí mesta je Relax Centrum pre rybolov a tiež termálpark v Győri. Vlaková stanica Veľký Meder 2,5 km.
Ubytování: Privát v suteréne rodinného domu, so samostatným vchodom. Dve 4-lôžkové izby, 2x WC, sprcha, vybavená kuchynka (nádobie, chladnička, mikrovlnka a platnička). Bezplatné parkovanie vo dvore. Záhradné posedenie, hojdačka a pieskovisko pre deti.
Cena: Celoročne: 2 noci 6 EUR/os/noc (deti do 14 rokov 5 EUR/noc), 3 a viac nocí 5 EUR/os/noc (deti do 14 rokov 4 EUR/noc). Kúpeľný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene. Ceny sú garantované aj cez hlavnú sezónu, pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe. Deti do 3 rokov s nárokom na posteľ úplne zadarmo (špeciálna ponuka pre LacneUbytovanie.net).
Adresa: Privát (ubytovanie v súkromí), Alžbeta Kúrová, Gagarinova 1793/38, 932 01 Veľký Meder. Kontaktná osoba: Attila Kúr.
Poznámky: Ubytovanie sa už neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Kúrová Alžbeta, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...