– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Kunc I a II, Láz u Příbrami

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Kunc I a II, Láz u Příbrami

Penzion Kunc I a II [Zvětšit - nové okno]
32
Umístění: V Brdech, v klidné lokalitě obce Láz u Příbrami, obklopené brdskými lesy. Ve dvou penzionech od sebe vzdálených 300 m. Obchod cca 400 m, autobus 100 m, hostinec 400 m.
Ubytování: Penzion Kunc I: 5 pokojů s kapacitou 14 lůžek + 3 přistýlky. Na pokojích je TV. Dva pokoje mají vlastní soc. zařízení, tři pokoje společné + na pokojích umyvadla. Společná vybavená kuchyně, jídelna, salonek s krbem, sauna, masáže, altán s krbem a udírnou v zahradě, parkoviště, garáž. Půjčovna a úschovna kol. Ruské kuželky, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, šlapací dětská motokára, koloběžka, houpačky.
Penzion Kunc II: Přízemí: pokoj 4-lůžkový (vlastní soc. zař.), 3-lůžkový a 2-lůžkový (spol. soc. zař., umyvadlo na pokoji). Podkroví: 2x apartmán 3-lůžkový, vlastní vchod, terasa. Kuchyňky s veškerým vybavením, altán s krbem a udírnou v zahradě. Houpačka, parkování v zahradě. Částečně bezbariérové. Pes po domluvě.
Cena: Pokoje: 350 Kč/os/noc. Apartmány: 400-450 Kč/os/noc. Děti do 2 roků zdarma (bez nároku na lůžko), 2-12 let 200 Kč/noc, 12-18 let 250 Kč/noc. WiFi, uzamčené parkování i úschova kol zdarma. Ceny platí celoročně mimo Silvestr a Velikonoce. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platné při ubytování 2 a více osob na 2 a více nocí.
Adresa: Penzion Kunc I, Láz 215, 262 41 Láz u Příbrami. Penzion Kunc II, Láz 62, 262 41 Láz u Příbrami. Provozovatelé penzionů: Zdeněk Kunc a Marie Kuncová.
Poznámky: Na fotografiích je v 1. sloupci penzion Kunc I, ve 2. sloupci penzion Kunc II.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Kunc I a II, Láz u Příbrami
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby