– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Kulturní dům, Litmanová

?? %

Turistická ubytovna Kulturní dům (650 m), Litmanová

+421 524 367 132 (ubytovňa, kuchyňa), mob. +421 915 540 886 (p. Anna Virová) starostka@litmanova.sk
Turistická ubytovna Kulturní dům [Zvětšit - nové okno]
47 0
Umístění: V strede pútnickej obce Litmanová v Ľubovnianskej vrchovine, 9 km od Starej Ľubovne. Lyžiarske stredisko Skicomp Fakľovka 1,3 km. Pútnické miesto Hora Zvir 4,5 km. Hora Eliášovka (rozhľadňa) po najkratšej ceste pešo 5,5 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 47 lôžok. Ubytovňa je rozdelená na 2 časti: časť A (izby 7x4 lôžka, každá s vlastnou kúpeľňou a WC), časť B (izby 5x3, 1x4 lôžka, spoločné sociálne zariadenie). Ubytovňa je vhodná pre turistické skupiny, duchovné pobyty, víkendové pobyty, aj pre školy v prírode a pobyty pre deti a mládež. V budove je spoločenský sál, možný prenájom pre svadby a oslavy, kapacita až 200 osôb. Možnosť stravovania, obedové menu aj plná penzia. Před ubytovňou je multifunkčné športové ihrisko a detské ihrisko.
Cena: Leto aj zima: 1 noc 14 EUR/os, 2-3 noci 12 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Raňajky 3 EUR, obed 5 EUR, večera 4 EUR. Cez víkendy a sviatky príplatok 20 %. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovňa (hostel) Kultúrny dom, Litmanová 110, 065 31 Litmanová. Prevádzkovateľ: Poľanka, s.r.o., registrovaný sociálny podnik Litmanová. Kontaktná osoba: Mgr. Nataša Hlinková, starostka obce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Kulturní dům, Litmanová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby