– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Skautská základna Kulturní dům, Pohledec

?? %

Skautská základna Kulturní dům (660 m), Pohledec

mob. +420 732 683 564 martin.drapalik@tiscali.cz
Skautská základna Kulturní dům [Zvětšit - nové okno]
50 5
Umístění: Na Vysočině, v obecním kulturním domě v Pohledci necelé 2 km od Nového Města na Moravě (u silnice směr Jimramov). Železniční stanice Nové Město na Moravě 1,5 km. V okolí turistické, cyklistické a upravované lyžařské běžecké trasy po Žďárských vrších.
Ubytování: Ubytovna v kulturním domě, se spaním přímo na zemi na matracích. V přízemí domu je taneční sál, WC, šatny, ve sklepě jsou sprchy a umývárky a v patře kuchyň s jídelnou, kapacita cca 50 lidí. Potřebný je vlastní spacák. Vytápění je kompletně plynové. Základna je vhodná k uspořádání jednodenních akcí i několikadenních pobytů po celý rok. Nabízí prostory pro oslavy, párty, svatby, plesy atd. Přízemí je bezbariérové, WC však není upraveno pro vozíčkáře. U budovy lze parkovat.
Cena: Celoročně: 100 Kč/os/noc, platba minimálně 1.500 Kč/základna/noc. Při ubytování jen na 1 noc příplatek 500 Kč/základna/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech energií).
Adresa: Skautská základna Kulturní dům Pohledec (KD Pohledec), Pohledec 48, 592 31 Nové Město na Moravě. Provozovatel: Obec Pohledec. Kontaktní osoby: Ing. Tomáš Krejčí (obec Pohledec), Martin Drápalík (rezervace).
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Skautská základna Kulturní dům, Pohledec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby