– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Křížová, Bechyně

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Křížová, Bechyně

Ubytování v soukromí Křížová [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: V klidné části města Bechyně, zhruba 1 km od vlakového i autobusového nádraží, 500 m od centra města, 350 m od nejbližšího obchodu a restaurace. V blízkosti je sportovní areál (stadion s venkovním bazénem, minigolfem, tenisem). Bechyně je lázeňské město zaměřené na pohybové ústrojí (privát je od lázní asi 1 km). Množství turistických tras i cyklotras.
Ubytování: Apartmán pro max. 4 osoby v rodinném domku, samostatný vchod přímo z ulice, bez možnosti venkovního posezení. Možnost uložení kol ve dvoře. Apartmán se skládá ze 2 místností a sociálního zařízení (WC, sprcha). V první místnosti jsou 2 lůžka + 2 přistýlky a TV. Ve druhé místnosti je plně vybavená kuchyně, lednice, mikrovlnná touba, konvice, sporák, vestavěné skříně, jídelní stůl. Není dovoleno kouření, ani pobyt se zvířaty. Za příplatek možnost WiFi připojení.
Cena: Celoročně: 3 a více nocí 250 Kč/os/noc, 1-2 noci 300 Kč/os, děti 5-10 let 100 Kč/noc, do 5 let zdarma. Přes letní prázdniny preferujeme týdenní pobyty. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku a povlečení) a platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (i dvojice má k dispozici celý apartmán).
Adresa: Privát Křížová (apartmán Bechyně), Luboš Kříž, Fáberova 346, 391 65 Bechyně
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Křížová, Bechyně
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...