– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Křenků, Bartošovice - Hukovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování u Křenků, Bartošovice - Hukovice

Ubytování u Křenků [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: Ve středu vesnice Hukovice v CHKO Poodří, mezi Kunínem a Bartošovicemi. Naproti je obchod s potravinami, autobusová zastávka 5 minut. Okolí vhodné pro cykloturistiku a rybaření. Zámek Bartošovice 3 km, zámek Kunín 2 km, Nový Jičín s historickým centrem 8 km, Kopřivnice (technické muzeum Tatra) a Štramberk (lidová architektura, jeskyně Šipka a arboretum) 18 km. V Novém Jičíně je krytý bazén, koupaliště i možnost nákupů v supermarketech.
Ubytování: Dvoupodlažní domek s celkovou kapacitou 12 lůžek. V každém podlaží je apartmán pro 2-4 osoby se zařízenou kuchyňkou (plynový sporák, lednička, rychlovarná konvice, nádobí) a jídelním koutem, samostatný pokoj pro 2 osoby, koupelna a WC. Parkování na vlastním parkovišti před domem.
Cena: Celoročně: 150 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji či apartmánu, i při ubytování jen na 1 noc (ani v hlavní sezóně nejsou požadavky vyššího počtu osob či nocí).
Adresa: Ubytování u Křenků, Hukovice 33. Kontaktní osoba: Vilém Křenek, Hukovice 42, 742 13 Studénka.
Poznámky: Ubytování je od roku 2013 mimo provoz!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Křenků, Bartošovice - Hukovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby