– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Kemp Krásná Morava, Olomouc - Hejčín

?? %
mob. +420 792 774 271 (recepce, 9-21 hod.), +420 777 839 740 (vedoucí) recepce@krasnamorava.cz
Kemp Krásná Morava [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na břehu Mlýnského potoka na severním okraji Olomouce a jižním okraji CHKO Litovelské Pomoraví. Historické centrum Olomouce 2 km. Autobusová zastávka 650 m.
Ubytování: Kemp se zábavním areálem s možností stanování i pobytu ve vlastních karavanech. V kempu je sociální zařízení se sprchami a WC, elektrické přípojky, bar s občerstvením (pizza, možnost i snídaní), dětský park, půjčovna lodí, lezecká stěna, nafukovací trampolíny, Bumper bally, Archery game (hra nahrazující paintball, s luky a šípy s pěnovými hroty), skákací boty, lukostřelba, americká foukačka, střelba ze vzduchové pistole, jízda s RC modely, slack line (balanční popruh), virtuální realita. Některé aktivity jsou podmíněny počtem či objednávkou dopředu. V kempu je možné pořádat oslavy, večírky i firemní akce, pořádáme příměstské tábory.
Cena: Celá sezóna: osoba 160 Kč/noc (děti 5-12 let 110 Kč/noc, do 5 let zdarma, školní skupina do 18 let 120 Kč/noc), stan zdarma, obytné auto 200 Kč/noc, obytný vůz nebo karavan 220 Kč/noc, domácí zvíře 20 Kč/noc, auto 100 Kč/noc, autobus 220 Kč/noc, motorka 80 Kč/noc, elektrická přípojka 100-140 Kč/noc, žeton do sprchy 30 Kč. Rodinné kempovné na 3 a více nocí 450 Kč/noc (2 osoby + 2 děti do 12 let ve stanu), včetně karavanu 600 Kč/noc. Rekreační poplatek se nehradí. Ceny jsou včetně DPH a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Resort Krásná Morava - kemp, Jarmily Glazarové, 779 00 Olomouc. Provozovatel: Activities 4You CZ, s.r.o., Přáslavice. Vedoucí: Michaela Chytilová. Kontaktní osoba: Tom Chytil.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Krásná Morava, Olomouc - Hejčín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby