– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány a chalupa U Kožešníků, Sedloňov v Orlických horách

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány a chalupa U Kožešníků, Sedloňov v Orlických horách

Apartmány a chalupa U Kožešníků [Zvětšit - nové okno]
39
Umístění: V Sedloňově v Orlických horách, asi 3 km od turistického a lyžařského centra Deštné v Orlických horách. V okolí je malebná lesnatá krajina. Turistika, cyklistika, sjezdové i běžecké lyžování.
Ubytování: Dvě varianty ubytování. Apartmány v novém penzionu: 5 apartmánů (4- až 5-lůžkových), každý má vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout, lednici, mikrovlnku, rychlovarnou konvici a TV. Velká společenská místnost (TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet, minibar s nápoji, krb). Stáčecí zařízení na pivo. Stolní spol. hry, knihovna. Travnaté hřiště s prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, velký zahradní bazén. Venkovní posezení, zahradní krb, gril.
Stylová chalupa: 14 lůžek (pokoje 2x3, 2x4), plně vybavená kuchyň (plynový sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, ledničky, toustovač), 2x WC, 2x sprcha, spol. místnost (BTV, SAT, DVD, rádio, stolní spol. hry, krb). Venkovní posezení, zahradní krb, gril, bazén, houpačky, volejbalové hřiště, dětský zahradní domeček, ruské kuželky.
Cena: Apartmány: sezóna (1.2.-15.3., 1.7.-31.8.) 220 Kč/os/noc (jen týdenní pobyty a platba za všechna lůžka v apartmánu), mimo sezónu slevy a možný pronájem na 3 a více nocí. Chalupa: sezóna (1.2.-15.3., 1.7.-31.8.) 18.000 Kč/chalupa/týden, mimosezóna 15.000 Kč/chalupa/týden nebo 3.000 Kč/chalupa/noc (min. 2 noci), připlácí se dřevo, plyn a v měsících 12-03 elektřina podle skutečné spotřeby.
Adresa: Jiří Kožešník, Dům s apartmány U Kožešníků, Sedloňov čp. 40, 517 91 Deštné v O.h. + Chalupa U Kožešníků, Sedloňov čp. 88.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány a chalupa U Kožešníků, Sedloňov v Orlických horách
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...