– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Na Kovárně, Pastviny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Na Kovárně [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V centru rekreační vesničky Pastviny, 250 m od Pastvinské přehrady v podhůří Orlických hor. Autobusová zastávka a infocentrum 100 m. Dobrá restaurace Na mostě 150 m. V létě možnost koupání a spousty turistických tras až k pohraničí (známá Pašerácká lávka, Zemská brána na Divoké Orlici a další). Lyžařské areály Pastviny 500 m, Mladkov-Petrovičky 6,5 km, České Petrovice 8 km, Dolní Morava 25 km, Čenkovice-Buková hora 25 km.
Ubytování: Komfortní chalupa s celoročním provozem a kapacitou 10 lůžek + 3 přistýlky. V chatě jsou 3 samostatné ložnice (v patře 2x3 lůžka, v přízemí 1x4 lůžka), vybavená kuchyň, útulná společenská místnost s krbem a TV, 2x WC, 2x sprcha, finská sauna, stolní tenis, fotbálek. Kryté venkovní posezení. Parkování přímo u chalupy.
Cena: Mimo hlavní sezónu (měsíce 09-06): 2 a více nocí 1.700 Kč/chalupa/noc, týdenní pobyt 8.700 Kč/chalupa/týden (tj. za 10 osob 124 Kč/os/noc + 3 přistýlky zdarma). Hlavní sezóna (měsíce 07, 08): 10.700 Kč/chalupa/týden. Silvestr: 14.700 Kč/chalupa/týden. V ceně je používání sauny, fotbálek, povlečení, dřevo na otop i rekreační poplatky! Připlácí se jen spotřebovaná elektřina a poplatek za zvíře (700 Kč/týden).
Adresa: Chalupa Na Kovárně (chalupa Kovárna), Oldřich Karlík, Pastviny č.p. 27, 564 01 Pastviny
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Na Kovárně, Pastviny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby