– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Městská turistická ubytovna Koupaliště, Odry

?? %

Městská turistická ubytovna Koupaliště, Odry

+420 556 731 459, mob. +420 739 010 965, +420 739 452 200 andrea.dreslerova@oderskams.cz
Městská turistická ubytovna Koupaliště [Zvětšit - nové okno]
20 6
Umístění: Ve sportovním areálu s koupalištěm na jižním okraji Oder. Historické centrum Oder 750 m. Dobré místo pro poznávání krásné přírody Oderských vrchů. Nedaleko je lyžařský areál HEIpark v Odrách - Tošovicích, za dobrých podmínek i trasy pro běžkaře.
Ubytování: Turistická ubytovna o 2 podlažích. V přízemí jsou dva pokoje 2-lůžkové se společným sociálním zařízením, v patře 4 pokoje 3-lůžkové se společným soc. zařízením. Možnost přistýlek. Dva pokoje jsou bezbariérové. Možnost zapojení TV zdarma. Společná kuchyňka s ledničkou, el. vařičem, varnou konvicí a základním vybavením. WiFi internet. Možnost využívání restaurace na městském koupališti (v době provozu koupaliště). V přilehlém sportovním areálu jsou tenisové kurty, volejbalové kurty, fotbalová hřiště, hřiště na plážový volejbal. Vyhrazené parkování přímo u ubytovny.
Cena: Celoročně: 1-5 nocí 235 Kč/os/noc, 6 a více nocí 205 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovna U Koupaliště, Ke Koupališti 646/12, 742 35 Odry. Provozovatel: Oderská městská společnost, s.r.o. Kontaktní osoba: Andrea Dreslerová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Městská turistická ubytovna Koupaliště, Odry
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby