– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna na koupališti, Litoměřice - Předměstí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna na koupališti [Zvětšit - nové okno]
26 0
Umístění: V areálu koupaliště v Litoměřicích, na Písečném ostrově u řeky Labe. Kolem areálu koupaliště prochází Labská cyklostezka. Centrum města (Mírové náměstí) 900 m. Vlaková zastávka Litoměřice - město 1,3 km, autobusové nádraží 1,4 km.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 26 lůžek v 9 pokojích (4x2, 4x3, 1x6 lůžek). Vždy dva pokoje mají společné sociální zařízení. V ubytovně je vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnka, varná konvice) a menší společenská místnost s televizí. Parkování je zajištěno v areálu. Možnost úschovny kol. Areál koupaliště je vhodný pro děti i dospělé. Je zde několik bazénů, tobogán s délkou 114 m, sportoviště (plážový volejbal, tenis, nohejbal, šestkový volejbal, košíková, malá kopaná, minigolf, stolní tenis, velké šachy, pétanque), restaurace, občerstvení a dostatek stinných míst pro aktivní i pasivní odpočinek. K dispozici je též sauna a fitness centrum. Na koupališti se natáčel film Probudím se včera. Stanování (kemp) v areálu možné není.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 220 Kč/os/noc, 3 noci a více 200 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Vstup na koupaliště se platí zvlášť.
Adresa: Ubytovna, Koupaliště Litoměřice, Písečný ostrov 1928/1, 412 01 Litoměřice-Předměstí. Vedoucí: Ladislav Beneš. Provozovatel: Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích (MSZL).
Poznámky: Ubytování se od roku 2014 již neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna na koupališti, Litoměřice - Předměstí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby