– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Kotyzovi, Mladkov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)

Ubytování v soukromí Kotyzovi, Mladkov

Ubytování v soukromí Kotyzovi [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V obci Mladkov pod Suchým vrchem. Obchod se smíšeným zbožím 100 m, hospoda U Bohouše 150 m (výborná kuchyně), autobus 200 m, vlak 400 m. Výlety: Zemská brána, Suchý vrch a Králický Sněžník, tvrze Bouda a Hanička, horské koloběžky na Pastvinské přehradě, adrenalinové centrum v Dolní Moravě, SkiPark Červená Voda.
Ubytování: Ubytování v soukromí (apartmán) s kapacitou 10 osob. Dvě ložnice: 3-lůžková a 5-lůžková s dvoupatrovou postelí + možnost 2 přistýlek. Obývací pokoj (TV, satelit, rádio). Kompletně vybavená kuchyň (kuchyňská linka s dřezem, sporák s pečící troubou, lednice, kompletní sada nádobí, varná konvice). Jídelní kout. Sociální zařízení. Veranda s vlastním vchodem. Parkování u domu.
Cena: Celoročně: 2 noci a více 200 Kč/os/noc, jen 1 noc 250 Kč/os, min. 2 osoby. Hosté mají k dispozici vždy celý apartmán (i dvojice má zaručené soukromí). Cena je konečná (včetně všech poplatků, energií a povlečení). V hlavní sezóně upřednostňujeme vícedenní pobyty, ale na poslední chvíli jsou možné i pobyty na jedinou noc.
Adresa: Ubytování v soukromí Kotyzovi, Václav Kotyza, Mladkov 34, 561 67 Mladkov
Poznámky: Ubytování od roku 2015 již neslouží veřejnosti.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (11. 12. 2012, 11.04)
Uživatel zde byl ubytován od 31. srpna 2012 do 2. září 2012.
v obci trochu problém s místem ubytování,informace o vybavenosti pokojů,kuchyně a soc. zařízení odpovídají,ubytovatelé příjemní,soukromí je zajoštěno,lokalita okolí je zajímavá,doporučuji

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Kotyzovi, Mladkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...