– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Koruna ***, Pecka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Koruna ***, Pecka

Hotel Koruna *** [Zvětšit - nové okno]
45
Umístění: V malebném podkrkonošském historickém městečku Pecka, přímo na horní straně náměstí, pod hradem Pecka. Romantické okolí Pecky s mírným kopcovitým a lesnatým terénem je vhodné pro celoroční procházky a turistické výlety. V Pecce je koupaliště i skiareál Pecka. Město Nová Paka 6 km.
Ubytování: Tříhvězdičkový hotel z 18. století, který v roce 2005 prošel celkovou rekonstrukcí. 11 pokojů (2- až -4 lůžkové s vlastní koupelnou, TV, internetem a krásným výhledem) + 1 apartmán (4-lůžkový, rohová vana, WC, TV, internet, minibar). Hotelová restaurace s tanečním parketem (50 míst), nekuřácký salónek (30 míst), letní zastřešená zahrádka s fontánou (40 míst). Parkoviště přímo před vchodem. Uzamykatelná úschovna kol a lyží.
Cena: Pokoj: 450 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 500 Kč/os). Apartmán: 600 Kč/os/noc (jen 1 noc 650 Kč/os). Děti do 2 let zdarma, do 15 let 300 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně snídaně!
Adresa: Hotel Koruna, Naděžda Bytelová, Pecka 14, 507 82 Pecka
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Koruna ***, Pecka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby