– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Kormoš, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Kormoš [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: V Štúrove v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska Vadaš (100 m), takmer v centre mesta. Blízkosť krásnej scenérie dunajskej zákruty pri Chľabe. Možnosť rybolovu na mŕtvych ramenách Hrona. Kováčovské kopce - turistika. Výletné plavby po rieke Dunaj.
Ubytování: Penzión s ubytovaním v izbách a bunkách. Možnosť požičania TV. Opékanie pri krboch. Požičovňa bicyklov. Izby: 2-, 3- a 4-lôžkové, možnosť prístelky. Izby sú vybavené vlastným soc. zariadením a chladničkou. Spoločná dobre vybavená kuchyňa (mikrovlnka, mixér, el. sporák,...). Unimobunky: v každej bunke 4 lôžka + prístelok, vlastná kuchynka (dvojvarič, chladnička, základný riad), teplá voda, WC + umývadlo, malá terasa so záhradným nábytkom. Sprcha je spoločná.
Cena: Unimobunky: 2 osoby 16 EUR/bunka/noc, 4 osoby 32 EUR/bunka/noc. Izby: 13,30 EUR/os/noc (min. 2 osoby), prístelka 7 EUR/noc. V hlavnej sezóne sú ceny platné pri ubytovaní na 7 nocí (so-so), mimo sezónu na min. 2 noci. Parkovanie 1,66 EUR/noc. Poplatok mestu Štúrovo 0,55 EUR/os/noc.
Adresa: Penzión Kormoš (rekreačné stredisko Kormoš), Margita Kormošová, Komenského 8, 943 01 Štúrovo
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Lenka (29. 3. 2012, 11.08)
Ačkoli jsme zde nakonec zvolili jiné ubytování, oceňuji vstřícnost a ochotu při telefonickém jednání.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Kormoš, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...