– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Kord, Starý Hrozenkov

?? %

Rekreační středisko Kord (365 m), Starý Hrozenkov

+420 572 696 145 rskord@staryhrozenkov.cz
Rekreační středisko Kord [Zvětšit - nové okno]
79 0
Umístění: V okrajové části Starého Hrozenkova v Bílých Karpatech, u žluté turistické značky stoupající na Žítkovou. Autobusová zastávka pila u areálu Kopaničářských slavností 450 m.
Ubytování: Rekreační středisko s hlavní budovou, chatkami, venkovním bazénem i sportovním asfaltovým hřištěm. Parkování zdarma. Hlavní budova (42 lůžek): 2-, 3- a 4-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprcha + WC), 1 novomanželský apartmán s vanou, jídelna s TV, WiFi, mikrovlnkou a chladničkou. Dřevěný srub Kamila (11 lůžek): v přízemí 2 pokoje (2- a 4-lůžkový), kuchyňka, sprchový kout a WC, v patře 2 pokoje (2- a 3-lůžkový). Zděná chata (6 lůžek): 2 pokoje (3-lůžkové), kuchyňka, koupelna a WC. Dřevěné chatky: 5 malých chatek (4-lůžkových) se společným soc. zařízením.
Cena: Dřevěné chatky: 160 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Srub Kamila a Zděná chata: 250 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Hlavní budova: 1 noc 350 Kč/os, 2 a více nocí 300 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby. Pes 50-70 Kč/noc. Snídaně 60 Kč, oběd 100 Kč, večeře 90 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, ručníků i energií).
Adresa: Rekreační středisko KORD (RS KORD, dříve Kordárna), Starý Hrozenkov ev. č. 4, 687 74 Starý Hrozenkov. Kontaktní osoba: Bc. Evženie Hillerová. Provozovatel: Obec Starý Hrozenkov.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Kord, Starý Hrozenkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby