– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Konsul ***, České Velenice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

99 % (1)
Hotel Konsul *** [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: V Českých Velenicích, v centru města, 250 m od řeky Lužnice a česko-rakouské hranice. České Velenice tvoří městskou aglomeraci s rakouským okresním městem Gmünd a jsou známy jako město zeleně, alejí a parků. Vlaková stanice České Velenice 700 m. Aquapark Gmünd 1 km. Okolí vhodné k vyjížďkám na kolech či procházkám, koupání (nedaleké pískovny), sběru hub či lesních plodin.
Ubytování: Hotel s kapacitou 45 lůžek v pokojích (1- až 3-lůžkových) a dvoupokojových apartmánech (4-lůžkových). V každém pokoji a apartmánu je koupelna (toaleta, sprchový kout), některé pokoje mají kuchyňku. Hotelový bar s wifi a TV. V hotelu je wellness a fitness centrum (masáže, pedikúra, solárium, solná jeskyně, hřiště na tenis, stolní tenis, posilovna). Možnost zapůjčení kola nebo auta. V objektu se nachází čínská restaurace Zlatý drak s venkovním posezením pod pergolou (možnost stravování). Hotel je vhodný pro semináře a školení (do 28 osob).
Cena: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 495 Kč/noc (při ubytování jen na 1 noc 550 Kč), 2-lůžkový 605 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 751 Kč/pokoj), 3-lůžkový 715 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 880 Kč/pokoj), apartmán 1.375 Kč/apartmán/noc (jen 1 noc 1.320 Kč/apartmán). Ceny jsou včetně DPH. Rekreační poplatek městu České Velenice 4 Kč/os/noc. Příplatek za pokoj s kuchyňkou 110 Kč/noc.
Adresa: Hotel Konsul *** (nesprávně i jako hotel Konzul), Jiří Kovář, třída Československých legií 1, 378 10 České Velenice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

99 % (21. 1. 2013, 11.01)
Pokoje čisté, vše naprosto dezinfikované a řádně uklizené. Ačkoli je to ve středu Velenic, je tam absolutně dbáno na bezpečnost, jak v hotelu tak na hotelovém parkovišti jsou všude kamery. K hotelu patří malé ale zajímavé muzeum, pohodlná kavárna, půjčovna kol atd. Nepojedete domů nespokojeni, určitě se vám tam bude líbit také.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Konsul ***, České Velenice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby