– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Studentské koleje Vista, Ostrava - Zábřeh

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Studentské koleje Vista, Ostrava - Zábřeh

Studentské koleje Vista [Zvětšit - nové okno]
200
Umístění: V Ostravě - Zábřehu, v blízkosti centra města. Vlaková stanice Ostrava - Vítkovice 3 km. V blízkosti je aquapark, shopping park. Snadná a rychlá dostupnost do Beskyd.
Ubytování: Studentské koleje s 2-lůžkovými pokoji. Pro veřejnost je k dispozici během prázdnin 630 lůžek, ve školním roce přibližně 200 lůžek. Pokoje Lux: 26 nově zrekonstruovaných pokojů se soc. zařízením a lednicí, část pokojů je plně bezbariérová. Pokoje Standard: buňkového typu, lednička v každém pokoji, předsíňka a soc. zařízení společné pro 2 pokoje. Pokoje Economy: starší vybavení, soc. zařízení společné pro 2 pokoje. Všechny pokoje mají internetovou přípojku. Kuchyňky jsou na patře. V areálu je možnost stravování, studentský Music bar, společenská místnost (kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní tenis), fitness centrum, parkoviště, půjčovna kol, možnost zapůjčení vysavače a žehličky, prádelna.
Cena: Pokoje Lux: 1 osoba na pokoji 590 Kč/pokoj/noc, 2 osoby 390 Kč/os/noc, studenti 3.100 Kč/os/měsíc. Pokoje Standard: 1 osoba na pokoji 430 Kč/pokoj/noc, 2 osoby 270 Kč/os/noc, studenti 2.380 Kč/os/měsíc. Pokoje Economy: jen pro studenty 2.020 Kč/os/měsíc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení) a platné celoročně.
Adresa: Studentské koleje Vista, Jarmila Szoldrowská, Kpt. Vajdy 3046/2, 700 30 Ostrava - Zábřeh. Provozovatel: BOSWELL a.s.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Studentské koleje Vista, Ostrava - Zábřeh
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...