– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Sportovní areál Kolečko, Křivoklát

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Sportovní areál Kolečko, Křivoklát

Sportovní areál Kolečko [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: V krásném prostředí křivoklátských lesů cca 50 km od Prahy. Areálem vede cyklostezka napojená na síť cykloturistických tras v okolí Rakovníka. Cesta ke hradu Křivoklát trvá pěšky 10 minut a na Berounku 20 minut po naučné stezce. V lese nad sportovištěm se nachází rekreačně naučný areál Křivoklát zahrnující tři dětské hřiště a naučnou stezku.
Ubytování: Rekreační areál s penzionem a tábořištěm. V penzionu je 35 míst ve 2- až 4-lůžkových pokojích + jeden pokoj 9-lůžkový, společná koupelna, TV, terasa, společenská místnost s krbem, kuchyňka k volnému použití (jen k ohřevu, nikoliv k vaření). Venkovní ohniště. Tábořiště přímo ve sportovním areálu. Restaurace přímo v areálu s možností penze k ubytování. 3 volejbalové kurty, 2 tenisové kurty, travnatá plocha pro další sporty, dětské hřiště. Ubytování je možné jen mimo zimu (v měsících 03-11).
Cena: Celá sezóna: pokoje v penzionu 220 Kč/os/noc (dítě do 6 let zdarma), stanování 45 Kč/os/noc (dítě do 15 let 25 Kč/noc). Snídaně 50 Kč, polopenze 130 Kč, plná penze 250 Kč. Pronájem kůrtů 120 Kč/hod nebo 600 Kč/den.
Adresa: Sportovní areál Kolečko (penzion Kolečko, tábořiště Kolečko, též U Kolečka), Petr Held, TJ Sokol Křivoklát, Ke hřišti 231, 270 23 Křivoklát.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Sportovní areál Kolečko, Křivoklát
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...