– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Klučanka, Teplice nad Metují - Dědov

100 % (2)
mob. +420 606 888 195 johan.cz@seznam.cz
Chata Klučanka [Zvětšit - nové okno]
100 4
Umístění: V osadě Dědov, v údolí Metuje u Teplic nad Metují, mezi skalním městem na Ostaši a Teplickými skalami. Autobusová i vlaková zastávka Dědov 300 m.
Ubytování: Chata s celoročním ubytováním v budově v pokojích se společným soc. zařízením (80 lůžek po 4, 6 a 8 lůžkách) i v pokojích s vlastní koupelnou (3 pokoje, celkem 7 lůžek). Jídelna (100 míst). Multimediální sál (ozvučení + efektové osvětlení + kino). Venkovní terasa, ohniště, dětské hřiště. Nabízíme pořádání sportovních a společenských akcí.
Cena: Celoročně: pokoje s vlastní koupelnou 200 Kč/os/noc (děti 4-12 let 150 Kč/noc, pes 70 Kč/noc), pokoje se spol. soc. zařízením 150 Kč/os/noc (děti 4-12 let 100 Kč/noc, pes 50 Kč/noc). Snídaně 50 Kč (děti 30 Kč), polopenze 150 Kč (děti 80 Kč). Slevy pro skupiny a školy v přírodě. Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob, i jen na 1 noc. Pro návštěvníky LevneUbytovani.net sleva 7 % z uvedených cen při pobytech na 3 a více nocí! Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Chata Klučanka (rekreační zařízení Klučanka), Dědov 45, 549 57 Teplice nad Metují. Kontaktní osoba: Mgr. Jiří Oudes. Provozovatel: Institut zážitkové pedagogiky, býv. Asociace Dětských domovů.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(22. 8. 2021, 18.07)
Uživatel zde byl ubytován od 8. srpna 2021 do 14. srpna 2021.
Spousty dovádějících dětí z dětského domova, které tu můžete potkat v průběhu celých prázdnin, budou asi jedinými návštěvníky, kteří se sem každoročně vracejí. Po 3 hodinách jízdy, jsme dalších 6 hodin čekali s tříměsíčním miminkem než nás Pan Jiří (správce/šéf/vedoucí) ubytuje, po cca půl hodině co jsme se konečně dostali do apartmánu, se nás snažil i se spícím kojencem přestěhovat jinam, protože už si najednou vzpomněl, kde vlastně máme být ubytováni. O chaosu při ubytování jsme byli přesvědčeni ještě u dalších dvou skupin, které přijeli po nás. Koupelna Další nemilé překvapení na vás čeká v koupelně apartmánu v podobě silného cigaretového zápachu linoucího se ze stoupaček (zápach byl v obou apartmánech). Personál Při večerním posezení se k vám může připojit i personál, kterému když přečtete všechny špatné recenze, s upřímným smíchem vám potvrdí, že je to všechno pravda. Vedoucí Pan Jiří občas s arogantním jednáním potvrdí, že splní co po něm žádáte, pocitu "že si myslí něco o pr****", se bohužel nevyhnete. Blechy O třešnicce na dortu se postaraly blechy, které nám v půlce pobytu začaly vylézat z matrací, proto jsme svůj pobyt museli předčasně ukončit. Když jsem paní uklízečce oznámil, že máme v prvním patře v apartmánu blechy, byl jsem nazván blbečkem a oznámila, že ona je tam nedotáhla, tím byla situace vyřešena a my jsme se přesvědčili o tom, že už se zde nikdy neubytujeme. Pane Jiří doufám, že Vám to tam hygiena co nejdříve uzavře, dle předešlých recenzí se toto už děje delší dobu a očividně se z Vaší strany nic nezměnilo.
Personál10 %Okolní prostředí50 %Stravování50 %
100 % (3. 2. 2020, 19.54)
Uživatel zde byl ubytován od 31. ledna 2020 do 3. února 2020.
Krásný pohodlný pokoj s veškerým vybavením. Snídaně a večeře velmi chutné ( velký výběr a velké porce) Milý a ochotný personál Děkujeme za krásný pobyt
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Klučanka, Teplice nad Metují - Dědov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby