– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Skautská klubovna, Doubravník

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Skautská klubovna [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V Doubravníku, v hluboce zařízlém údolí Svratky mezi Tišnovem a Nedvědicí. Vlaková zastávka Doubravník 600 m (romantická lokálka Tišnov - Nové Město na Moravě). Doubravník je městskou památkovou zónou, stojí tu krásný kostel Povýšení sv. kříže s hrobkou Mistrovských, kaplička sv. Anny a kaple Máří Magdalény. Přírodní rezervace Sokolí skála 1 km, galerie Z ruky v Křižovicích 3 km, krytý dřevěný most Černvír 3 km, hrad Pernštejn 6 km.
Ubytování: Klubovna se skromným ubytováním pro skautské skupinky. Možnost přespání na postelích (16 míst) a na matracích na zemi (cca 10-15 míst), nutný je vlastní spacák. V klubovně je kuchyňka (mikrovlnka, varná konvice, lednička), WC, teplá voda, elektřina, kamna k vytápění, stolní fotbálek, WiFi internet. Není tu koupelna. Pronájem klubovny je možný po celý rok mimo letní prázdniny, a to pouze od pátku do neděle.
Cena: Léto: 40 Kč/os/noc, minimálně však 400 Kč/klubovna/noc. Zima (topná sezóna): 50 Kč/os/noc, minimálně 500 Kč/klubovna/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků a energií) a platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Skautská klubovna, Doubravník 329, 592 61 Doubravník. Kontaktní osoba: Josef Vojta - Klíště. Provozovatel: JUNÁK - svaz skautů a skautek ČR, středisko Květnice Tišnov.
Poznámky: Ubytovna slouží pouze skautům.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Skautská klubovna, Doubravník
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby