– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vila U Klášterní zahrady, Bechyně

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vila U Klášterní zahrady [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V centru lázeňského města Bechyně v jižních Čechách, v klidné lokalitě u kláštera, Bechyňského zámku a řeky Lužnice. V blízkosti (cca 5 min.) jsou obchody a restaurace. Vlaková stanice Bechyně a autobusové nádraží 1,3 km. Bechyně je zajímavá pro turisty, kteří hledají klid v přírodě (řeka Lužnice, lesy), historii (zámek, klášter, kostely) a sport (koupaliště, tenisové kurty, golf), ale také pro lázeňské hosty (pohybové ústrojí).
Ubytování: Rodinná vila s ubytováním ve 2-lůžkových pokojích, k dispozici je společná plně vybavená kuchyň s posezením. Dvoulůžkový apartmán má vlastní kuchyň i samostatnou ložnici, lze ho využít také jako letní byt. Všechny pokoje i apartmán mají vlastní soc. zařízení. Po dohodě je možnost úschovy kol a ubytování s malým psem. Nabídka snídaní, objednávky relaxačních masáží, wifi zdarma.
Cena: Pokoje: 2 a více nocí 320 Kč/os/noc, jen 1 noc 500 Kč/os, přistýlka 200 Kč/os/noc. Apartmán: 2 a více nocí 450 Kč/os/noc, jen 1 noc 550 Kč/os, přistýlka 250 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Pes 60 Kč/noc. Uschování kola 15 Kč/noc. Snídaně 50 Kč. Vratná záloha na klíč 100 Kč. Ceny platí celoročně.
Adresa: Vila U Klášterní zahrady, Věra Lichtblauová, Valtrova 33, 391 65 Bechyně
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vila U Klášterní zahrady, Bechyně
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...