– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Kera, Rosice u Brna

?? %
mob. +420 772 000 600 p.cvetkov@seznam.cz
Penzion Kera [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: Na okraji Rosic u Brna, směrem na Tetčice. V malé vzdálenosti restaurace i supermarkety. Historické centrum Rosic 1 km (náměstí, zámek, starobylá kašna). Vlaková zastávka Rosice u Brna 1,2 km. Dobrá dojezdová vzdálenost na brněnský Masarykův okruh (7 km) i brněnské výstaviště (BVV, 15 km z větší části po dálnici). V okolí široké možnosti pro turistiku a výlety na kole (úzkokolejka ve Zbýšově, Ivančicko, Brněnská přehrada, údolí Oslavy atd.).
Ubytování: Nově postavený rodinný penzion s komfortně vybavenými apartmány o velikosti cca 32 m2, s vlastním vchodem. V každém apartmánu je vlastní koupelna, vybavená kuchyně (varná deska, lednice, mikrovlnka), minibar, velká LCD televize a bezplatné WiFi připojení. Apartmány: č. 1 (3 lůžka + 2 přistýlky), č. 2 (pro 4 osoby), č. 3 (pro 3 osoby), č. 4 (2 lůžka + přistýlka). V areálu penzionu je soukromé, oplocené parkoviště.
Cena: Celoročně mimo významné akce: 4-lůžkový pokoj 250 Kč/os/noc, 3-lůžkový pokoj 267 Kč/os/noc, lepší 2-lůžkový pokoj 400 Kč/os/noc, ceny platí při plném obsazení pokoje, při ubytování jen 1 osoby na pokoji 600 Kč/pokoj/noc. Významné akce (Moto GP, Superbike, MSV): příplatek. Ceny jsou konečné (včetně místních poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Množstevní sleva je možná.
Adresa: Penzion Kera, Tetčická 1480, 665 01 Rosice. Provozovatel: Petr Cvetkov.
WWW:
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Kera, Rosice u Brna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby