– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Kemp YachtClub Dyje, Pavlov

?? %
+420 519 515 320, mob. +420 725 990 809 (recepce), +420 725 548 598 (správce) recepce@ycdyje.cz
Kemp YachtClub Dyje [Zvětšit - nové okno]
0
Umístění: Na břehu přehrady Nové Mlýny na okraji Pavlova pod Pálavou. Přímo v kempu je přístaviště lodí pravidelných výletních okružních plaveb po nádrži. Před vchodem do kempu je zastávka autobusu. Archeopark Pavlov 250 m. Kemp je vhodným východiskem pěší trasy na zříceninu Děvičku a vrchol Děvín.
Ubytování: Kemp v jachtařském sportovním středisku s možností stanování, parkování karavanů i pobytu v chatkách. Chatky jsou 4-lůžkové ubytovací kontejnery s patrovými postelemi, ledničkou a rychlovarnou konvicí. V kempu je společné sociální zařízení, teplá sprcha, stánek s rychlým občerstvením, vlastní pláž, půjčovna lodí a možnost jejich kotvení. Kemp je vhodný i pro pobyt cykloturistů. Hlavní sezóna kempu trvá od 1.5. do 30.10., ale i mimo toto období je možné přenocovat ve vlastním zařízení.
Cena: Stany a karavany: osoba od 10 let 110 Kč/noc, stan pro 2 osoby 70 Kč/noc, stan pro 3 a více osob 100 Kč/noc, obytný automobil (karavan) 165 Kč/noc, elektrická přípojka 50-100 Kč/noc, auto 75 Kč/noc, přívěsný vozík 50 Kč/noc, motocykl 50 Kč/noc, pes (pouze na vodítku) 50 Kč/noc. Chatky: 4-lůžkový obytný kontejner 550 Kč/chata/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc (jen osoby 18-70 let). Ceny jsou včetně DPH a platné po celou sezónu, i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Kemp Pavlov (sportovní středisko Pavlov), 692 01 Pavlov. Provozovatel: Yachtclub Dyje Břeclav (YC Dyje). Správce střediska: Miroslav Kovář.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp YachtClub Dyje, Pavlov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby