– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Kemp a turistická noclehárna Skiland, Ostružná

?? %

Kemp a turistická noclehárna Skiland (710 m), Ostružná

mob. +420 777 254 542 skiland@skiland.cz
Kemp a turistická noclehárna Skiland [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V centru Ostružné v Jeseníkách, v sousedství kostela, 200 m od areálu hotelu Skiland, k němuž kemp patří. Autobusová zastávka do 100 m, vlakové nádraží 300 m (rychlé spojení na Ramzovou, k lanovce na Šerák). Lyžařské středisko v Ostružné 700 m.
Ubytování: Kemp a noclehárna pro milovníky přírody, cyklisty i nenáročné turisty, jen pro krátkodobé pobyty. V noclehárně je místo pro přespání až 10 osob ve vlastních spacích pytlech (nejedná se o ubytovnu pro dlouhodobé pobyty!). V areálu jsou dětské prolézačky, kuchyňka, venkovní kuchyňský umývací kout, vnitřní i venkovní posezení, sociální zařízení se sprchami, pračka, úschovna kol i se servisní místností, dobíjecí stanice na elektorkola.
Cena: Noclehárna: 200 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby. Kemp: osoba 100 Kč/noc (dítě 3-15 let 70 Kč/noc, do 3 let zdarma), stan 90-120 Kč/noc (podle velikosti), karavan (obytný vůz) 200 Kč/noc, auto 150 Kč/noc, motocykl 100 Kč/noc, domácí mazlíček 70 Kč/noc, elektrická přípojka 200 Kč/noc (v zimě 300 Kč/noc). Připlácí se rekreační poplatek. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Kemp a cyklopoint Skiland, Ostružná ev. č. 58 (bývalá fara), 788 25 Ostružná. Provozovatel: PROFI, spol. s r.o., Ostružná 81. Odpovědná osoba: Martina Valůšková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp a turistická noclehárna Skiland, Ostružná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby