– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp obce - stanový areál, Nová Kelča

?? %

Kemp obce - stanový areál, Nová Kelča

+421 574 479 015, fax +421 574 885 420 novakelca@gmail.com
Kemp obce - stanový areál [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na brehu priehrady Domaša pri obci Nová Kelča. Stredisko je tiché a býva tu veľa rybárov. V Novej Kelči je možnosť stravovania a obchod s potravinami. Motorest Alpina 1,1 km. Pri motoreste je zastávka autobusu (pri hlavnej ceste z Malej Domaši do Stropkova) aj východisko turistickej trasy do obce Tokajík (Múzeum Tokajíckej tragédie - Fašistické zverstva na Východnom Slovensku). Okolité lesy sú bohaté na hríby, plávky, jedlé bedle, pečiarky a ďalšie huby. V lesoch bývajú aj srnec hôrny, jeleň obyčajný, sviňa divá, líška obyčajná, veverička, zajac a iné.
Ubytování: Kemp s plochou na stanovanie. Nové sociálne zariadenia s pitnou vodou, sprchami s teplou vodou a pravidelným vývozom odpadu. Pláže sú cez sezónu vykosené a stále udržiavané v čístote. V kempe nie sú k dispozícii chatky. Kemp je v prevádzke iba v mesiacoch 07 a 08.
Cena: Celá sezóna: osoba 1 EUR/noc, stan 2 EUR/noc, auto 1 EUR/noc, elektrická prípojka 2 EUR/noc, sprcha 1 EUR, WC 0,30 EUR. Je aj možnosť zaplatiť si paušál 100 EUR/mesiac za 1 karaván, auto, 2 osoby a el. prípojku.
Adresa: Kemp Nová Kelča (ATC Nová Kelča, camp Nová Kelča), rekreačná oblasť Domaša - Nová Kelča. Prevádzkovateľ: obec Nová Kelča, Nová Kelča 72, 094 04 Nová Kelča. Kontaktná osoba: Anna Mikčová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp obce - stanový areál, Nová Kelča
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby