– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

ATC Kurinec, Rimavská Sobota - Kurinec

?? %
mob. +421 918 405 544 (rekr. zariadenie), +421 915 471 107 (bazén), +421 475 811 108 (riaditeľ) ekonom@tsmrs.sk
ATC Kurinec [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na brehu vodnej nádrže Kurinec - Zelená Voda (kúpanie, atrakcie), 4 km od Rimavskej Soboty. Vlaková stanica Rimavská Sobota 5,2 km.
Ubytování: Kemp (stanový tábor) v rekreačnom areáli. V kempe sú vybudované sociálne zariadenia, prípojky na vodu a elektrinu. Kemp je v prevádzke cca v mesiacoch 05-09. Na Kurinci je 50m bazén s teplou geotermálnou liečivou vodou, 25m bazén so studenou vodou a jazero, kde je možné kúpanie, člkovanie i rybolov. Možnosť zapožičania lehátka, člnu, vodného bicykla. V areáli sú aj tenisové dvorce (vrátane sprchy a šatne, možnosť zapožičania tenisovej výstroje), miniaturgolf (minigolf), ihrisko na plážový volejbal.
Cena: Celá sezóna: stan 3 EUR/noc, osoba 2 EUR/noc (dieťa do 3 rokov zdarma), automobil 3 EUR/noc, karavan 5 EUR/noc, automobil s prívesom 5 EUR/noc, motorka 1 EUR/noc. Vstupné do bazénu 3 EUR/deň (deti do 15 rokov 1 EUR/deň).
Adresa: Kemp Kurinec (stanový tábor Kurinec, camp, ATC), Rekreačná oblasť Kurinec, Rimavská Sobota. Prevádzkovateľ: Technické služby mesta Rimavská Sobota (TSM), Športová ul. 16, 979 01 Rimavská Sobota. Kontaktná osoba: Jozef Oštrom, vedúci rekr. zariadení.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: ATC Kurinec, Rimavská Sobota - Kurinec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...