– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hodruša Camp Konibar, Hodruša-Hámre - Banská Hodruša

?? %
mob. +421 908 257 246 (slovensky), +420 915 223 640 (anglicky) james.eva.baker@gmail.com
Hodruša Camp Konibar [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Vo vnútri Štiavnických vrchov, v krásnej prírode pri Hodrušskom jazere (Dolnohodrušský tajch), medzi Banskou Hodrušou (2,2 km) a historickým mestom Banská Štiavnica (6,5 km). Rekreačné a lyžiarske stredisko Salamandra resort 1,5 km. Aquapark Vodný raj Vyhne 15 km.
Ubytování: Kemp s chatkami a stanovým táborom. Chatky sú tri (1x2, 1x4, 1x5 lôžok), v každej chatke je stolík, poličky, elektrické zásuvky, chladnička, svetlo a možnosť prísteliek. Dostupnosť chladničiek, perín a postelneho prádla je treba si overiť dopredu telefonicky. Možnosti v kempu a okolí: kúpanie, opaľovanie, rybolov, vodné bicykle, trampolína, pingpong, biliard, basketbal, volejbal, badminton, futbal, vzdušný hokej. Bar s možnosťou rýchleho občerstvenia. Živá hudba každý víkend. Kemp je otvorený od 15.6. do 15.9.
Cena: Celá sezóna: osoba 2 EUR/noc (dieťa 1 EUR/noc), auto 2 EUR/noc, motorka 1,50 EUR/noc, stan 4 EUR/noc, karavan 5 EUR/noc, autokaravan 7 EUR/noc, el. prípojka 4,50 EUR/noc, chatka 9 EUR/os/noc (aj pri ubytovaní iba 1 osoby v chatke). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Hodruša Kemp KONIBAR (stanový tábor Rabenstein), Hodrušské jazero (Dolnohodrušský tajch), Banská Hodruša 794, 966 63 Hodruša - Hámre. Prevádzkovateľ: Eva Baker.
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hodruša Camp Konibar, Hodruša-Hámre - Banská Hodruša
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby