– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko a kemp Hadinka, Budišov nad Budišovkou - Staré Oldřůvky

?? %
mob. +420 606 677 988, +420 721 615 043 hadinka.74747@seznam.cz
Rekreační středisko a kemp Hadinka [Zvětšit - nové okno]
0
Umístění: V osadě Hadinka v krásném přírodním prostředí v zalesněném údolí Budišovky. Příjezd po asfaltové cestě ze vsi Klokočov 4 km sjezdem do údolí. Přes středisko prochází modrá turistická značka z Budišova nad Budišovkou k poutnímu místu skála Panny Marie u Spálovského mlýna. Okolní příroda nabízí výlety na horských kolech, pěší túry, koupání v řece, houbaření i rybaření.
Ubytování: Rekreační středisko s kempem mimo civilizaci, vhodné pro rodinnou rekreaci, letní dětské tábory, sportovní soustředění, hudební festivaly i svatby a oslavy. Trojchata (pokoje 6x 3 patrové postele, každý s vlastním soc. zařízením, každé tři pokoje sdílí vlastní kuchyňku s lednicí), Chata č. 5 (pokoje 2x 3 lůžka, WC, sprcha), Chata č. 6 (pokoje 2x2, 2x3 lůžka, sprcha bez WC, WC je vedle chaty). V areálu je restaurace s možností stravování, sportoviště i možnost koupání v řece.
Cena: Stany a karavany: osoba 70 Kč/noc (děti do 15 let 50 Kč/noc), stan 50 Kč/noc, karavan 100 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, domácí mazlíček 30 Kč/noc, sprchy zdarma. Chatky (trojchata, chata č. 5 a č. 6): 250 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1-2 noci 300 Kč/os/noc), neobsazené lůžko 50 Kč/noc, povlečení je v ceně, připlácí se energie dle skutečné spotřeby. Ceny jsou včetně DPH a platné celoročně.
Adresa: Rekreační středisko Hadinka, Staré Oldřůvky ev. č. 3, 747 87 Budišov nad Budišovkou. Provozovatel: Hadinka s.r.o., Klokočov 111, 747 47 Vítkov 3. Kontaktní osoba: Marie Unzeitigová.
Aktualizace:
Video: Areál rekreačního střediska Hadinka pohledem z dronu

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko a kemp Hadinka, Budišov nad Budišovkou - Staré Oldřůvky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby