– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Kemp U Vody, Dolní Věstonice

?? %
mob. +420 774 369 156 (kemp), pevná +420 519 517 619 (hotel) kemp@ulangru.cz
Kemp U Vody [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Na okraji Dolních Věstonic, u silnice na Pavlov, přímo u vody Novomlýnských nádrží. V kempu se nachází přístaviště rekreační lodní dopravy Dolní Věstonice - kemp Langr. Přímo nad rekreačním areálem se nachází Národní přírodní památka Kalendář věků. Atraktivní zřícenina hradu Děvičky na Pálavě pěším výstupem 2 km.
Ubytování: Kemp s krásným výhledem na přehradu, s možností stanování, pobytu v karavanech či obytných autech i pronájmu chatek. Chatky jsou dřevené, 2- až 5-lůžkové, s venkovním posezením, vlastní lednicí a rychlovarnou konvicí. V areálu je společné sociální zařízení (WC, sprchy, umývárna), úschovna kol, ohniště, dětské hřiště, občerstvení s terasou s bezbariérovým přistupem. Ke kempu patří i zázemí wellness penzionu a rodinného vinařství s vinným sklepem (možnost degustací).
Cena: Chatky: 2-, 3- a 4-lůžková 250 Kč/lůžko/noc, 5-lůžková 240 Kč/lůžko/noc, platí se i neobsazená lůžka v chatě, pro školní výlety 200 Kč/os/noc, min. 2 noci (i v hlavní sezóně), povlečení i energie jsou v ceně. Stany a karavany: osoba 80 Kč/noc (děti 3-12 let 50 Kč/noc, do 3 let zdarma), stan pro 2-3 osoby 50 Kč/noc, stan pro 4 osoby 70 Kč/noc, stan pro 5 a více osob 100 Kč/noc, auto 30 Kč/noc, karavan 60 Kč/noc (s přístřeškem 90 Kč/noc), obytné auto 100 Kč/noc (v termínu 1.7.-3.9. vč. osob a elektřiny 500 Kč/noc), elektrická přípojka 80 Kč/noc, pes 40 Kč/noc, sprcha 20 Kč. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc (jen osoby nad 18 let). Snídaně 150 Kč (děti do 12 let 100 Kč). Ceny jsou včetně DPH.
Adresa: Autokemp U Vody (kemp Langr), Sklepní ev. č. 52, 691 29 Dolní Věstonice. Součást rodinného hotelu U Langrů. Kontaktní osoba: Pavlína Langrová.
Aktualizace:
Video: Prezentace Vinařství Ladislav Langr

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp U Vody, Dolní Věstonice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby