– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Obytný karavan, Chřenovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Obytný karavan, Chřenovice

Obytný karavan [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: U řeky Sázavy v katastru obce Chřenovice, 8 km od Ledče nad Sázavou směrem na Zruč nad Sázavou. Vlaková zastávka romantické lokálky (Posázavský pacifik) 100 m. Vláčkem je možnost podniknout výlety i do zajímavých vzdálenějších lokalit. Stačí přejet o jednu zastávku vlakem a vydat se procházkou podél řeky na Stvořidla. V Ledči nad Sázavou je krásný hrad s přístupnou věží. Směrem na Čerčany ve Vlastějovicích je historický mlýn, ve Zruči nad Sázavou zámek. Základní potraviny v Chřenovicích nebo po mostku přes Sázavu ve vedlejší obci Hněvkovice. Restaurace s tenisovým kurtem 300 m.
Ubytování: Karavan s kapacitou pro 4 osoby. V karavanu jsou postele, vybavená kuchyňka, soc. zařízení a televize. Před karavanem je posezení a bazén o průměru 2,5 m. Karavan je v provozu jen přes léto.
Cena: Celá sezóna: celý karavan (4 osoby) 4.172 Kč/karavan/týden (tj. při 4 osobách 149 Kč/os/noc). Připlácí se energie (elektřina, plyn) podle skutečné spotřeby. Rekreační poplatek 5 Kč/os/noc (dítě 3 Kč/noc). Povlečení vlastní nebo k zapůjčení za 50 Kč/os/pobyt.
Adresa: Obytný karavan, Pavel Hladík, Chřenovice - samoty
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Obytný karavan, Chřenovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...