– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Kapsdorfer, Hrabušice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Kapsdorfer, Hrabušice

Ubytování v soukromí Kapsdorfer [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V obci Hrabušice v Slovenskom ráji, na Obchodnej ulici v blízkosti predajne potravín. Reštaurácia 100 m. Autobus 400 m. Vlak (stanica Vydrník) 2 km. 20-30 minút peši od nástupu do roklín Prielom Hornádu a Suchá Belá v severnej časti NP Slovenský raj.
Ubytování: Privát na jednom poschodí rodinného domu, s celoročnou prevádzkou. Kapacita 12 osôb v 3 izbách so spoločnou kúpeľnou a dvoma WC (2x2, 1x2 lôžka + 2 prísteľky) a 1 izbe s vlastným soc. zariadením, chladničkou a TV (2-lôžková izba + 2 prísteľky). Spoločná plne vybavená kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, sporák, FTV) s posedením a vstupom na terasu s grilovacím krbom. Odkládacia miestnosť na bicykle a lyže. Bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore, informácie o Slovenskom raji a okolí. WIFI internet v celom objekte.
Cena: Izby so spoločnou kúpeľnou: 7 EUR/os/noc, deti do 13 rokov 6 EUR/noc, do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo. Izba s vlastnou kúpeľňou: 9 EUR/os/noc, deti do 13 rokov 8 EUR/noc. Poplatok obci Hrabušice 0,70 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní min. 2 osôb na 2 noci (okrem Silvestra - min. 10 osôb, min. 3 noci).
Adresa: Ubytovanie v súkromí (privát) u Kapsdorfera, Jozef Kapsdorfer, Obchodná 57, 053 15 Hrabušice
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2022 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Kapsdorfer, Hrabušice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...