– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Kamzík, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Kamzík [Zvětšit - nové okno]
170
Umístění: V Karlově pod Pradědem v Jeseníkách. Hotel je obklopen lesy s loukami a výhledem na přírodu chráněné krajinné oblasti. V Karlově se nachází množství sjezdovek v rámci Ski arény Karlov, upravené tratě pro běžecké lyžování, turistické a cyklistické stezky.
Ubytování: Hotel s kapacitou 170 lůžek vhodný pro páry, rodiny s dětmi, firemní akce, sportovní skupiny. Nové zrekonstruované 2- až 4-lůžkové pokoje a dva apartmány, všechny s vlastním soc. zařízením a malou ledničkou, některé s balkonem. Pokoje Komfort mají balkon s nádherným výhledem, set pro přípravu kávy a čaje, fén. Parkoviště před hotelem zdarma. Vnitřní vyhřívaný bazén (6x12,5 m) s venkovní terasou s lehátky a malý whirlpool (pro ubytované v ceně). Nový wellness komplex (vnitřní a venkovní část, ve venkovní části sauny, vířivky s výhledem na les a unikátní ochlazovací jezírko přímo v lese). Profesionální posilovna, bowling, stolní tenis, velká tělocvična, herna pro děti, letní tenisové kurty na střeše bazénu, služby maséra. Lanové centrum s dětským hřištěm, workout hřiště. Jídelna, bar s obsluhou, školící místnost, terasy s posezením, zahrádka.
Cena: Celoročně mimo Silvestr - se snídaní: pokoj Standard 2-lůžkový 1.500 Kč/pokoj/noc, Komfort 2-lůžkový 1.700 Kč/pokoj/noc, Standard 3-lůžkový 2.060 Kč/pokoj/noc, Standard 4-lůžkový 2.620 Kč/pokoj/noc, malý pes 200 Kč/noc, ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Silvestr (27.12.-1.1.): s polopenzí pokoj Standard 2-lůžkový 3.176 Kč/pokoj/noc, pobyty na 5 nocí. Rekreační poplatek 4-19 Kč/os/noc. V ceně je zahrnuto i využití krytého bazénu, tělocvičny, posilovny, tenisu, stolního tenisu, parkování.
Adresa: Hotel Kamzík, Malá Morávka č. 182 (Karlov pod Pradědem), 793 36 Malá Morávka. Ředitel hotelu: Milan Vitula.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Kamzík, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...