– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Kamýk, Velké Přílepy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (2)

Ubytovna Kamýk, Velké Přílepy

Dolní Povltaví / Praha
Ubytovna Kamýk [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Ve Velkých Přílepech severozápadně od Prahy. V dosahu pražské MHD. Ze stanice metra Dejvická spoj 316 a 350. Roztoky u Prahy 6 km východně. Zřícenina hradu Okoř 4 km.
Ubytování: Jednoduchá ubytovna s 10 pokoji. Pokoje jsou 2- až 6-lůžkové. Společné soc. zařízení a kuchyňka. Denní úklid. Za poplatek možnost prádelny, zapůjčení TV, Wifi internet. Nonstop provoz baru, možnosti snídaní a večeří.
Cena: Celoročně: 1-3 noci 130 Kč/os/noc, 4-7 nocí 110 Kč/os/noc, 8 a více nocí 130 Kč/os/noc. Parkování zdarma. Dobrovolné příplatky: za TV, PC, notebook, DVD přehrávač 50 Kč/os/týden, rychlovarná konvice, lednice 40 Kč/os/týden, WiFi 25 Kč/os/týden, vyprání pračky 50 Kč. Ceny jsou včetně DPH, poplatků obci i povlečení. Ceny i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Ubytovna Kamýk, Pavla Hrádková, Tepelná technika jižní a východní Čechy, spol. s r.o., Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy
Poznámky: Ubytování se od roku 2014 již neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (3. 1. 2013, 12.26)
Uživatel zde byl ubytován od 3. ledna 2013 do 3. ledna 2013.
ja jsem tam bydlel do kvetna 2011 a muzu rict super pristup k lidem :)
(26. 4. 2012, 12.10)
Dobry den, mela jsem 3 tydny dopredu zarezervovana luzka v tomto penzionu pro svatebcany. Domluva byla jasna, ale pani v den svatby sdelila, ze luzka nejsou k dispozici. To zkomplikovalo situaci nejen me v den svatby, ale i lidem, kteri prijeli z dalky, z Moravy a ze zahranici. Ti najednou nemeli kde prespat a ja jsem misto svatebniho veseli musela obvolavat ubytovaci zarizeni. Velmi neprofesionalni pristup! Blanka Rambouskova 604 942 953

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Kamýk, Velké Přílepy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...