– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kamenná chata na Tesáku, Rajnochovice - Tesák

50 % (1)

Kamenná chata na Tesáku (685 m), Rajnochovice - Tesák

mob. +420 732 424 347 (neuveden)
Kamenná chata na Tesáku [Zvětšit - nové okno]
34 0
Umístění: V Hostýnských vrších, ve významné turistickém a lyžařském středisku Tesák (640 m n.m.), poblíž Bystřice pod Hostýnem. V těsné blízkosti chaty jsou restaurace s možností celodenního stravování a občerstvení. Okolí: vrcholy Hostýn (známé poutní místo), Čerňava, Kyčera, Obřany, Pardus, Javorník, turistické a lyžařské středisko Troják, obce Hošťalková, Rusava, Rajnochovice, Chvalčov, Bystřice pod Hostýnem. Koupání v Bystřici pod Hostýnem a na Rusavě.
Ubytování: Chata s celoročním ubytováním pro rodinné rekreace, školy v přírodě, školení, lyžařské výcviky, atd. Kapacita chaty je 34 osob (pokoje 3x4, 2x8, 1x6 lůžek). Parkování přímo u chaty. Na chatě se nachází 2 kuchyňky, kde je možnost vlastního stravování, a velmi příjemná společenská místnost. Kamenná chata patří KČT Bystřice pod Hostýnem. Její stavba byla započata již v roce 1930.
Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc, pro členy KČT s kartou Eurobeds 160 Kč/os/noc. Pronájem spol. místnosti s kuchyňkou 500 Kč na celý pobyt (pronájem je dobrovolný). Parkování před chatou zdarma. Minimální počet ubytovaných je 10 osob na 1 noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Kamenná chata Tesák, Rajnochovice 203, 768 71. Kontaktní: Klub českých turistů, Zdeněk Perutka, Zahradní 309, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (22. 7. 2019, 13.01)
Uživatel zde byl ubytován od 15. července 2019 do 17. července 2019.
Kamenná chata na Tesáku na vás dýchne starými časy. V podstatě úžasný zážitek ze stavení samotného (historie jak budovy tak vybavení). Jen by nebylo špatné lépe se zaměřit na úklid. V celé chatě je velké množství pavučin, které nikdo neuklízí. Sedačka ve společenské místnosti a textilní vybavení není moc čisté. Jinak spaní v pořádku, ostatní vybavení není zničené nebo je obnovené. Teče úžasně teplá voda. Prostřední bez chyby. Naproti chaty retro hostinec, který vás do starých časů zavede zcela. Doporučuji pro nenáročné turisty. Bezkonkurenční cena. Děkujeme.
Poměr cena / kvalita80 %Čistota50 %Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kamenná chata na Tesáku, Rajnochovice - Tesák
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...