– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kamenná chata pod Chopkem - původní chata (rok 2013), Bystrá - Chopok

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Kamenná chata pod Chopkem - původní chata (rok 2013) (2.000 m), Bystrá - Chopok

Kamenná chata pod Chopkem - původní chata (rok 2013) [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Těsně pod vrcholem Chopku v nadmořské výšce 2.000 m. Přístup k chatě je možný kabinkovou lanovkou z Jasné nebo pěšky. Nejbližší autobusová zastávka Jasná pěšky 2.40 hod.
Ubytování: Klasická stylová kamenná horská chata. Společná noclehárna (25 lůžek), pro každého je připravena teplá deka, přikrývka, polštář. V chatě je vlastní restaurace, jídelna je otevřena od 7.30 do 22.00. Suché WC venku. V blízkosti chaty není zdroj vody, je možné zakoupit si pouze balenou. V sezóně je téměř nutné udělat dopředu rezervaci. Chata je třetí nejvýše položená na Slovensku.
Cena: Ceny platné v roce 2013. Celoročně: 12 EUR/os/noc, se snídaní 15 EUR/os/noc, s polopenzí 22 EUR/os/noc. Ubytovaní mají konzumné nad 33 EUR se slevou 10 %. Ceny jsou včetně povlečení a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Kamenná chata pod Chopkom (horská chata Kamienka, turistická chata Chopok), 977 01 Brezno. Chataři: Ana Pažitná a Marcel Melicherčík.
Poznámky: Autor fotografií: Robert Vystrčil (2005) a chata Kamienka (2009). Jde o historický záznam naposledy aktualizovaný v roce 2013, chata poté prošla významnou rekonstrukcí. Aktuální informace viz www.lacneubytovanie.net/ubytovanie/kamenna-chata-chopok.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kamenná chata pod Chopkem - původní chata (rok 2013), Bystrá - Chopok
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...